iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

kupa bardak baskı fiyatları

Kupa bardak baskı fiyatları kupa bardak baskı çalışması yapan pek çok firma tarafından baskısız ve kutusuz şekilde verilmektedir. Lakin siz baskılı kupa bardak aradığınızdan, verilen fiyatın baskısız olması bir anlam ifade etmemektedir. Aynı şekilde tarafınıza gönderilen bardaklar kutusuz olması durumunda, siparişinize ait bardakların pek çoğunun kırılma olasılığı bulunmaktadır. Bazı firmalar ise bu kırılan bardakların sorumluluğunu kabul etmemektedir. Herhangi bir kırılma durumu söz konusu olmasa dahi, hediye etmek ya da promosyon amaçlı aldığınız baskılı kupa bardaklar, kutusu olmadan hediye edilmesi durumunda çokta fazla hoş bir görüntü sergilememektedir.

Diğer yandan verilen Kupa bardak baskı fiyatları, baskı ve kutu seçeneğinden ibaret değildir. Buna ek olarak renk adedi ve yönde eklenmektedir. Yani baskısını yaptırmak istediğiniz görseldeki her renk için ek ücret talep edilmektedir. Aynı şekilde sadece bardağın ön tarafına baskı yaptırmak istemeniz durumunda bir fiyat, hem önüne hem de arkasına baskı yaptırmak istediğinizde ek fiyat verilmektedir.

Kupa bardak toptan olarak verdiğimiz kupa bardak baskı fiyatları herşey dahil fiyatlardır. Yani bardağın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını, renk kısıtlamasız yapmaktayız. Aynı şekilde ön ve arka için ayrı fiyatlandırmalar yapmamaktayız. Hemen hemen hiçbir firmanın yapmadığı her bir bardağı balonlu naylona sarma çalışması gerçekleştirmekteyiz. Son olarak her bir bardağı kendilerine ait kutularına koymaktayız. Web sitemizde verdiğimiz fiyatlar tüm bu çalışmalar dahil fiyatlardır.

Hemen bizimle iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimizden iletişime geçerek hem profesyonel ve memnuniyet odaklı kupa bardak hizmeti alabilir hem de kupa bardak fiyat karmaşasından kurtulabilirsiniz.

Kupa Bardak Toptan olarak sizleri renk sayısı, taraf gibi sınırlamalar, renk sayısı ve tarafa göre ek ücretlendirmeler ile uğraştırmadığımız gibi kupa bardak üzerine yapılacak baskılar içinde sınırlamalar ve ek ücretler ile uğraştırmıyoruz. 
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın