Telefon

0(850)933 34 88

Telefon

0(505)930 72 61

Bayilik Başvuru Formu

Bayilik başvuru formundaki ilgili alanları lütfen doldurunuz. Soru ya da ek olarak belirtmek istediğiniz unsurları mesaj bölümüne yazınız.

Bayilik Avantaj ve İmkanları

Hali hazırda sunduğumuz uygun toptan kupa bardak fiyatlarından daha uygun fiyatlara kupa bardak baskı yaptırma imkanı sunuyoruz.

Yüksek sipariş rakamlarına ulaşmanız durumunda, daha fazla satış ve kâr elde edebilmeniz için size özel ücretsiz web sitesini kullanımınıza sunuyoruz. Bu web sitesi tamamen sizin belirlediğiniz bir isimde olup, sizin iletişim bilgileriniz yer alacaktır. Bu sayede kupa bardak satışlarını daha profesyonel olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Yine yüksek satış rakamlarına ulaşmanız durumunda, daha fazla satış ve kâr elde edebilmeniz için üzerinde sizin iletişim bilgilerinizin yer aldığı kartvizit ve broşürler bastırıp, ücretsiz olarak sizlere gönderiyoruz. Bu sayede yüz yüze görüştüğünüz kişilerin size kolaylıkla dönüş yapmasını sağlayarak, daha fazla satış ve kâr elde edebileceksiniz.

İş ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak bazı siparişlerin çalışmasına günler sonra başlayabiliyoruz. Bayilik başvurusu yapıp, satış gerçekleştirmeniz durumunda ise aynı gün çalışmaya başlayıp, en kısa sürede gönderimi gerçekleştiriyoruz.

Toptan kupa bardak siparişleri, adı üstünde toptan olduğu için 10 adedin altında siparişleri kabul etmiyoruz. Fakat bayilik almanız durumunda 10 adedin altındaki siparişlerinizi dahi kabul edip, çalışmasını yapıp, gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Toptan kupa bardak siparişlerinde genel olarak, örneğin 50 sipariş verecek olmanız durumunda 50 bardağında aynı görsele sahip olması gerekmektedir. Fakat bayilik alarak 50 adet siparişinizin 50’sininde farklı görsellerde olmasına imkan tanıyoruz. Bu sayede sıkça satışı gerçekleştirilen kişiye özel resimli kupa bardak satışlarını da gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle E-Ticaretten ve diğer satış yollarından satış gerçekleştirenler için sunduğumuz cazip avantajlar arasında hiç şüphesiz ki 4 farklı modele kupa bardak baskı yaptırma imkanı gelmektedir. Zira sadece standart beyaz bardak satışı gerçekleştirmek istenmeyebilir. Çok daha fazla ilgi çekme potansiyeline sahip kalp kulplu beyaz kupa bardak, sihirli kupa bardak ve kalp kulplu sihirli kupa bardak tedariki de yapabilirsiniz.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati iletişim taleplerinize olabildiğince hızlı geri dönüş sağlıyoruz.

Sipariş yoğunluğunuza bağlı olarak hem baskılı kupa bardak hemde baskısını gerçekleştirdiğimiz diğer ürünlere dair çeşitli hediyeler veriyoruz.

İletişim Bilgileri

Ofisimiz

6412 Sokak No: 9 / 2 ATA Apt Karşıyaka / İZMİR

Email: iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon: 0(850) 933 34 88
Telefon: 0(505) 930 72 61
WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın