fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Baştan Sona Kupa Bardak Baskı İmkanı

baskı yaptırılmak istenildiğinde, baskısı yapılmak istenilen görsel geniş ya da dar olabilir. Bir diğer durumda ise bardağın hem önünde hemde arkasında aynı veya farklı görsellerin olması istenebilir. Bu gibi durumlarda size verilen fiyat her ne kadar kabul edebileceğiniz bir fiyat olsa dahi, sonrasında söz konusu fiyatın tek taraf için geçerli olduğuna dair kötü bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. KupaBardakToptan.Com olarak biz sizlere kötü sürpriz yaşatmıyoruz. Bardağın başından sonuna kadar baskı yaptırma imkanı sunuyoruz.

yaptırmak istediğiniz görselin geniş olması durumunda olabilecek en ideal baskı bardağın başından sonuna kadar uzanan baskıdır. Aynı zamanda bardağın hem ön hemde arka tarafında görsel olması da son derece idealdir. Sadece bir tarafında görsel olup, diğer tarafın boş kalması bardağın estetikliği açısından çokta hoş bir izlenim vermemektedir.

Sizler bunun bilincinde olarak bardağın başından sonuna kadar uzanan ya da bardağın her iki tarafında da yer alan görsele sahip sahibi olmak istemeniz son derece doğaldır. Bu şekilde çalışma yaptırmak istediğiniz yerlerde size verilen ilk son derece cazip gelse de, sonrasında söz konusu kupa bardak fiyatları sadece bir taraf için geçerli olduğu söylendiğinde kötü bir sürprizle karşılaşırsınız.

KupaBardakToptan.Com olarak sizi kötü sürprizler ile karşılaştırmıyoruz. Yaptırmak istediğiniz baskılı kupa bardak için ön, arka ya da renge göre kupa bardak fiyatları vermiyoruz. İstediğiniz görseli, ister bardağın başından sonuna kadar uzanacak şekilde, ister hem önünde hemde arkasında yer alacak şekilde baskısını yaptırma imkanı sunuyoruz. Sizleri 3’ün 5’in hesabını yapmaktan, “şu olursa bu fiyat, bu olursa şu fiyat” gibi dertlerden kurtarıyoruz. Sunduğumuz benzersiz hizmet için her şey dahil fiyat veriyoruz. Söz konusu kupa bardak baskı işleminin bizim için maliyetine değil, sizin için ne kadar fazla memnuniyet vereceğine odaklanıyoruz.

Bu sayede hizmet verdiğimiz her firma ve kişinin, verdiğimiz hizmetten dolayı duydukları memnuniyeti sık sık duyabiliyoruz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın