iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin 10 Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin 10 Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart dünya kadınlar günü yaklaşırken, her biri ayrı bir öneme sahip kadınlara yönelik 10 kupa bardak çalışması hazırladık. Bu kupa bardak çalışmalarımızdan hangisini ya da hangilerini arzu ederseniz seçebilir ve kupa bardak baskı çalışmasını bize yaptırabilirsiniz. 

Sunduğumuz kupa bardak baskı çalışması kapsamında bardağın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını gerçekleştiriyoruz. 1-2-3-4 renk için ekstra ücretler talep etmediğimiz gibi, bardağın önüne baskı yapılması, arkasına baskı yapılması, her iki tarafına baskı yapılması için de ekstra ücretler talep etmiyoruz.

Baskısını yaptığımız kupa bardakların her birini balonlu naylonlara sarıyoruz. Bu sayede kargo sürecinde kırılmalara karşı ekstra güvenlik önlemleri alıyoruz. Baskısını gerçekleştirdiğimiz ve balonlu naylonlara sardığımız kupa bardakların her birini kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Aşağıda da örneklerini göreceğiniz 8 mart dünya kadınlar günü için yaptığımız kupa bardak çalışmalarından bazılarında “İsim Soyisim” yazdırma bölümleri bulunmaktadır. Dolayısıyla her bir kupa bardağa farklı isim ve soyisim yazdırabilirsiniz. Bu tarz bir çalışma talep etmeniz durumunda her bir bardağın kutusuna, bardağın üzerinde kimin adı yazıyorsa o ismin ve soy ismin etiketini yapıştırıyoruz. Bu sayede her bir kutuyu tek tek açıp, içerisinde kimin adının ve soy adının yazılı olduğunu kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bunun içinde ek ücret talep etmiyoruz =)

Yine aşağıda yer alan 8 mart dünya kadınlar günü için hazırladığımız çalışmalarından istediğiniz üzerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Örneğin 5. çalışmanın önündeki görsel ile 2. çalışmanın arkasındaki görselin baskısını gerçekleştirebiliriz. Aynı şekilde yazıların renklerini de arzu ettiğiniz şekilde düzenleyerek baskı yapabiliriz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmalarımız

Hangi çalışmamızı beğendiyseniz bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ya da iletişim formumuzdan numarasını belirtebilirsiniz. İletişim sayfamız: https://www.kupabardaktoptan.com/iletisim/

1. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 12. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 2

 

3. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 3

4. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 4

5. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 5

6. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 6

7. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 7

8. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 8

9. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 9

10. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 10

Burada yer alan kupa bardak çalışmalarımız örnektir. Elbette siz burada yer alanların dışında, arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın