iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Düz Kulplu Beyaz Kupa Bardak

En çok tercih edilen kupa bardak modeli olan düz kulplu bardak, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra herkese hitap etmektedir. Ağırlıklı olarak firmalar tarafından promosyon olarak alınmasının haricinde, bireysel olarak kullanmak ve hediye etmek maksatlı da tercih edilmektedir.

Çapı 8 Santimetre, uzunluğu 9.5 Santimetre olan düz kulplu beyaz kupa bardak, genel kullanıma sahiptir. Bu nedenle hem kişisel kullanımlar, hem satış amaçlı hemde hediye amaçlı olmak üzere yaptırılabilmektedir.

Düz kulplu beyaz kupa bardaklara renk kısıtlaması olmadan, ön veya arka ayrımı yapılmadan başından sonuna kadar, ek maliyet ödemeden istediğiniz görselin baskısını yaptırabilirsiniz. Ayrıca kupa bardak baskısı gerçekleştirildikten sonra her bir kupa bardağı üretimde meydana gelen toz ve kirden arındırmak için tek tek yıkamaktayız. Yıkama işleminin ardından her bir kupa bardağı tek tek kurulayıp, son derece temiz hale getirmekteyiz. Kurulama işleminden sonra ise her birini tek tek balonlu naylona sarıp, kendilerine özel kutularına koymaktayız.

Düz kulplu kupa bardak modelimiz, piyasada en kaliteli kupa bardaklar arasından seçilmektedir. Öyle ki, herhangi bir yerinde çapak, çatlak ve benzeri kusurlar olmadığı gibi, piyasada sıkça görülebilen kolay kırılma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

İster kişisel kullanım, ister olarak, ister yakınlarınıza hediye etmek, isterseniz de e-ticaret sitesinde ya da sosyal medyada satış amaçlı olarak düz kulplu sipariş verebilirsiniz.

Üzerinde arzu ettiğiniz görselin yer aldığı baskılı kupa bardak sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca soru ve görüşleriniz içinde bizimle iletişime geçmekte lütfen tereddüt etmeyin.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın