8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin 10 Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart dünya kadınlar günü yaklaşırken, her biri ayrı bir öneme sahip kadınlara yönelik 10 kupa bardak çalışması hazırladık. Bu kupa bardak çalışmalarımızdan hangisini ya da hangilerini arzu ederseniz seçebilir ve kupa bardak baskı çalışmasını bize yaptırabilirsiniz. 

Sunduğumuz kupa bardak baskı çalışması kapsamında bardağın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını gerçekleştiriyoruz. 1-2-3-4 renk için ekstra ücretler talep etmediğimiz gibi, bardağın önüne baskı yapılması, arkasına baskı yapılması, her iki tarafına baskı yapılması için de ekstra ücretler talep etmiyoruz.

Baskısını yaptığımız kupa bardakların her birini balonlu naylonlara sarıyoruz. Bu sayede kargo sürecinde kırılmalara karşı ekstra güvenlik önlemleri alıyoruz. Baskısını gerçekleştirdiğimiz ve balonlu naylonlara sardığımız kupa bardakların her birini kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Aşağıda da örneklerini göreceğiniz 8 mart dünya kadınlar günü için yaptığımız kupa bardak çalışmalarından bazılarında “İsim Soyisim” yazdırma bölümleri bulunmaktadır. Dolayısıyla her bir kupa bardağa farklı isim ve soyisim yazdırabilirsiniz. Bu tarz bir çalışma talep etmeniz durumunda her bir bardağın kutusuna, bardağın üzerinde kimin adı yazıyorsa o ismin ve soy ismin etiketini yapıştırıyoruz. Bu sayede her bir kutuyu tek tek açıp, içerisinde kimin adının ve soy adının yazılı olduğunu kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bunun içinde ek ücret talep etmiyoruz =)

Yine aşağıda yer alan 8 mart dünya kadınlar günü için hazırladığımız çalışmalarından istediğiniz üzerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Örneğin 5. çalışmanın önündeki görsel ile 2. çalışmanın arkasındaki görselin baskısını gerçekleştirebiliriz. Aynı şekilde yazıların renklerini de arzu ettiğiniz şekilde düzenleyerek baskı yapabiliriz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmalarımız

Hangi çalışmamızı beğendiyseniz bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ya da iletişim formumuzdan numarasını belirtebilirsiniz. İletişim sayfamız: https://www.kupabardaktoptan.com/iletisim/

1. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 12. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 2

 

3. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 3

4. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 4

5. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 5

6. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 6

7. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 7

8. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 8

9. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 9

10. Kadınlar Günü Kupa Bardak Çalışmamız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kupa Bardak - 10

Burada yer alan kupa bardak çalışmalarımız örnektir. Elbette siz burada yer alanların dışında, arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz.

Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler

KupaBardakToptan.Com olarak ilk yola çıktığımız günde belirttiğimiz üzere kupa baskı sektöründe benzersiz hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca, ilk günkü özveri, memnuniyet ve kaliteli odaklı hizmet anlayışımızdan bir an olsun vazgeçmedik. Bu vesileyle bizden bir kez hizmet alan kişi ve firmalar tereddütsüz tekrar hizmet almak ile kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler.

Devamını Oku

Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız

Kupa bardak galeri ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa bardak baskı çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.
Devamını Oku

Kişiye Özel Toptan Baskılı Kupa Bardak

Kupa Bardak Toptan olarak sizleri renk sayısı, taraf gibi sınırlamalar, renk sayısı ve tarafa göre ek ücretlendirmeler ile uğraştırmadığımız gibi kupa bardak üzerine yapılacak baskılar içinde sınırlamalar ve ek ücretler ile uğraştırmıyoruz.  Devamını Oku

Yaptığımız En Anlamlı Kupa Baskı Çalışması

Kupa Bardak Toptan olarak, toptan kupa baskı hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana henüz 1 yıl geçmiş olmasına karşılık yüzlerce firma, proje ve kişiye hizmet verdik. Hizmet verdiğimiz firma ve projelerden çok azına referanslarımız arasında yer vermekteyiz. Her bir kupa baskı işine aynı özveri ve profesyonellik ile yaklaştık. Fakat bir çalışmamız, yaptığımız tüm baskılı kupa bardak çalışmalarımız arasından sıyrılarak bizim için ayrı bir anlam taşıyor; Leyla ‘dan Sonra Devamını Oku

Kupa Bardak Toptan 1 Yaşında!

Firma olarak toptan baskılı kupa bardak hizmeti talebi alımları için hayata geçirdiğimiz KupaBardakToptan.Com 1 Yaşında! 1 yılda yüzlerce firma, proje ve kişiye kupa baskı hizmeti verdik. 10 binlerce kupa bardak baskısı gerçekleştirdik. Peki geride bıraktığımız 1 yılda kupa baskı hizmetimize dair neler yaşadık, bunlara bakalım. Devamını Oku

KupaBardakToptan.Com ile Kazanın

KupaBardakToptan.Com olarak benzersiz baskılı kupa bardak hizmeti sunduğumuz gibi, herkese baskılı kupa bardaklar ile gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Üstelik bayi olmak için benzer sistemlerin aksine hiçbir ücret ödemiyor ve sözleşme imzalamıyorsunuz. 

Devamını Oku

Dev Giyim Markası Kupa Bardak Toptan ‘ı Tercih Etti

Sunmuş olduğumuz benzersiz toptan baskılı kupa bardak hizmetimizi, giyim dünyasının dev markası Colin’s de tercih etti. Colin ‘s yetkilileri, sunduğumuz hizmetten çok memnun olduklarını ve en kısa zamanda tekrar bizimle çalışmak istediklerini belirttiler. Buda bizim kendilerine verdiğimiz hizmetin yanı sıra, memnuniyet ve kalite odaklı misyonumuzu yerine getirdiğimizin ispatı olması açısından ekstra mutlu etti.

Düz Kulplu Beyaz Kupa Bardak

En çok tercih edilen kupa bardak modeli olan düz kulplu beyaz kupa bardak, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra herkese hitap etmektedir. Ağırlıklı olarak firmalar tarafından promosyon kupa bardak olarak alınmasının haricinde, bireysel olarak kullanmak ve hediye etmek maksatlı da tercih edilmektedir.

Devamını Oku

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

KupaBardakToptan.Com olarak kurban bayramınızı kutlar, herkese sevdikleri ile güzel bir bayram geçirmesini dileriz.

Ayrıca kurban bayramında da, baskılı kupa bardak yaptırmak istemeniz durumunda sitemiz ve iletişim kanallarımız baskılı kupa bardak ile ilgili olarak hizmetinizdedir =)